szkolenie_hipixel_photshop

Szkolenia

100 % więcej ↑ nowa postawa, nie tylko nowe umiejętności

WIEDZA UMIEJĘTNOŚCI POSTAWY

Szkolenia prowadzimy metodami warsztatowymi, gdzie prezentacje trenerskie ograniczone są do minimum. To 100 % skuteczniejsze od wykładu.

ikona_szkolenia

Tematy szkoleń

To jedynie ramowy opis prowadzonych szkoleń. Każdorazowo dostosowujemy się do oczekiwań klienta, analizujemy jego potrzeby.

 1.  Wideofilmowanie: Jak filmować ?
  Zdobądź praktyczne umiejętności: pracy z kamerą (stabilnych, miękkich ujęć). Opowiadaj historie obrazami stosując różnorodne plany filmowe. Wykorzystaj światło naturalne i świeć sztucznie tam gdzie trzeba. Nagrywaj czysty dźwięk.
 2. Montaż wideo: Jak łączyć ze sobą ujęcia ?
  Poznaj teorie (język filmu) i technologię (montuj na oprogramowaniu amatorskim -Pinacle lub profesjonalnym – Premiere). Nauczmy cię wszystkiego co niezbędne do kreatywnego łączenia obrazu i dźwięku.
 3. Fotografia: Jak fotografować ?
  Wejdź do wnętrza aparatu. Oferowane warsztaty to m.in. nauka obsługi sprzętu, zapoznanie z technikami fotografowania. Jak np. okiełznać głębie ostrości. Kurs w zależności od potrzeb obejmuje różne formy fotografii np. studyjną czy reporterską.
 4. Edycja Fotografii: Jak obrabiać zdjęcia ?
  Nauczymy cię pracować w Photoshopie i Lightroomie. Nauczymy cię jak wywoływać rawy ? (korekta kolorystyczna, poprawa kontrastu, przycinanie, wyostrzanie itp.) jak retuszować fotografie ?(poprawianie kondycji skóry, usuwanie zbędnych elementów tła, itp.)
 5. Fotografia studyjna: Jak fotografować w studio ?
  Nauczymy cię ustawić lampy. Pokażemy konkretne schematy oświetleń. Korzystamy nie tylko ze światła błyskowego ale i światła ciągłego, dzięki temu łatwiej zobaczyć i zrozumieć jak pracuje światło. Pokażemy również w praktyce różnicę jako uzyskujemy stosując modyfikatory takie jakt softboks czy beautydish. Na zajęciach fotografujemy prawdziwe modelki i korzystamy z usług wizażystki.
 6. Jak występować przed kamerą i być przy tym autetycznym?                                                                                                                                     W ramach warsztatów nauczymy cię na co zwracać uwagę przy wyborze tła ?  jaki sposób zachowywania jest najlepszy aby być wiarygodnym, jak okiełznać tremę która paraliżuje, co na siebie włożyć by wyglądać korzystnie , jak konsturować wypowiedź by móc przekownywać, jak mówić być usłyszanym i zroumianym.
 7. Public relations: Jak być dobrze postrzeganym ?
  W ramach warsztatów można samemu doświadczyć: jak skutecznie budować pozytywny wizerunek? jak mówić by być zrozumianym? jak występować publicznie? jak współpracować z mediami ? jak organizować wydarzenia specjalne? jak być obecnym w mediach społecznościowych (np na facebooku) ? jak z wyjść z twarzą z sytuacji kryzysowej ?
 8. Marketing: Jak skutecznie sprzedać swoje usługi i produkty ?
  Rynkowe narzędzia zdobywania przewagi nad konkurencją. W ramach warsztatów uczymy jak stosować: komunikację marketingową, kreacje reklamową, segmentacje rynku i pozycjonowanie produktów, zarządzanie marką, badania marketingowe oraz marketing internetowy (SEO, SEM).

Mamy wiedzę i doświadczenie praktyczne pozwalające przekazać wiedzę na wysokim poziomie. Posiadamy zaplecze techniczne i lokalowe do organizowania szkoleń teoretycznych i praktycznych. Realizujemy szkolenia w formie treningu umiejętności. Stosujemy metody aktywizującyce m.in.: dyskusje, gry, ćwiczenia ze wzrastającym stopniem trudności i komplikacji, odgrywania ról z nagrywaniem na wideo i omawianiem, symulacje realnych zdarzeń, analizy przypadków. Dużo uwagi poświęcamy na przekaz informacji zwrotnych. Kończąc zajęcia uczestnicy posiadają nową wiedzę i umiejętności, w większym zakresie korzystają z posiadanych zasobów wewnętrznych, co zostaje potwierdzone uzyskaniem imiennego certyfikatu. Dla zleceniodawcy przygotowujemy raport opisujący potencjał i wskazówki dotyczące dalszych potrzeb rozwojowych uczestników.

Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych specjalistów: trenerów i jednocześnie eskpertów w danej dziedzinie, posiadających ukończone szkoły trenerskie i kursy pedagogiczne. Posiadamy wpis do ewidencji instytucji szkoleniowych pod nr 2.16/00005/2012 oraz 2.16/00002/2013 WUP Opole

ikona_szkolenia_mala