Livestream

Oferujemy usługi transmisji wideo w internecie dla różnych wydarzeń i potrzeb. Nasza firma zapewnia profesjonalne rozwiązania w zakresie produkcji i dystrybucji strumieni wideo w czasie rzeczywistym, z zachowaniem najwyższej jakości obrazu i dźwięku.

Oto niektóre z usług, które oferujemy:

  1. Transmisje na żywo – organizujemy transmisje na żywo z różnych wydarzeń, takich jak koncerty, konferencje, wystawy, wydarzenia sportowe i wiele innych. Nasze rozwiązania są dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta i gwarantują niezawodność i płynność strumienia wideo.
  2. Wideokonferencje hybrydowe, z uczestnikami na miejscu i zdalnymi,  zapewniamy narzędzia do organizacji wideokonferencji na dużą skalę, z możliwością udziału wielu uczestników i interakcji między nimi. Nasza platforma umożliwia prowadzenie dyskusji, przeprowadzanie prezentacji i dzielenie się plikami.
  3. Webinary – oferujemy usługi transmisji wideo dla szkoleń i webinariów, w tym możliwość udostępnienia materiałów szkoleniowych oraz funkcji umożliwiającej zadawanie pytań przez uczestników.
  4. Transmisja z deskrypcją – oferujemy transmisje na wideo żywo,  gdzie słowo mówione może być na bieżąco wyświetlane w formie napisów. Pozwala to: dotrzeć  z informacją z informacją do osób, które nie mogą lub nie chcą włączać dźwięku a także osób np. głuchoniemych. Ponadto pozwala to łatwo odnaleźć dany materiał po słowach kluczowych.

 

Rozdzielczość Full HD 

Transmitujemy obraz w jakości Full HD, tj. rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. Jest to powszechnie obowiązujący standard – kamery pracują w takiej rozdzielczości, a łącza internetowe zapewniają najczęściej przepustowość pozwalającą korzystać ze streamingu full HD.

Streaming na wszystkie platformy

Wybór platformy streamingowej, to jeden z najważniejszych etapów planowania transmisji. W standardzie oferujemy transmisje przez YouTube oraz Facebook, a dla najbardziej wymagających klientów proponujemy platformy typowo biznesowe np. Livestream.

1-8 kamer
Począwszy od prostych jednokamerówek, oferujemy streaming dostosowany do Państwa potrzeb. Jedna kamera to statyczny obraz, służący raczej do archiwizacji niż ładnej realizacji. Ale już przy dwóch kamerach obraz, który trafia do internetu, jest znacznie ciekawszy!

Oprawa graficzna
Oferujemy zarówno podstawową, jak i rozszerzoną oprawę multimedialną streamingu. Począwszy od zaślepek przed transmisją i podczas przerw, na animowanych belkach i innych elementach skończywszy – wszystko dostosowane do Państwa potrzeb.

Oświetlenie planu
Prosty reflektor na statywie, czy oprawa świetlna gali? Ponieważ zajmujemy się również oświetleniem, nie musicie Państwo wynajmować zewnętrznej firmy do oświetlenia planu – jeśli w miejscu, w którym jest konferencja, jest zbyt ciemno – chętnie pomożemy rozwiązać również ten problem.

Najwyższa jakość dźwięku
Bardzo często najsłabszym ogniwem transmisji internetowej jest dźwięk – u nas jest inaczej! Zatrudniamy fachowców z wieloletnim doświadczeniem także przy realizacji eventów i konferencji. Dobre brzmienie to nasza codzienność – i nie jest związane z dodatkowym kosztem!

Rejestracja i postprodukcja
Oferujemy rejestrację materiału z transmisji w jakości emisyjnej i proxy. Na potrzeby klienta realizujemy postprodukcję podstawową (proste pocięcie materiału z kodowaniem do dowolnego formatu pliku) jak i postprodukcję pełną z opisami, efektami itp.

After Movie
Film podsumowujący może zawierać nie tylko przebieg wydarzenia  ale także jego kulisy.  Sfilmujemy przygotowania, pokażemy rozmach imprezy i przeprowadzimy wywiady.  Oferujemy przygotowanie reportażu filmowego dokumentującego całość wydarzenia.