Oferta Fotograficzna

Bez zdjęć swoich produktów nie przekonasz klienta

Klient kupuje oczami i nie ważne czy chodzi o cegłę, pizze czy usługę w salonie urody. Pod wpływem tego co widzi, kierując się przeczuciami, podejmuje decyzje. Oryginalne, dobre zdjęcie, które nie powtarza się w reklamach konkurencji, pomoże klientowi zdecydować się na Twój produkt.

  • Reklama
    fotografia produktów, usług, fotografia katalogowa, sesje z udziałem modelek, zdjęcia użytkowe dla przedsiębiorstw oraz organizacji
  • Reportaż
    dokumentujemy fotograficznie dowolną aktywności człowieka, od zawodów sportowych po projekty europejskie
  • Portret
    sesje indywidualne i grupowe do wykorzystania: na stronie firmowej, w portfolio, kalendarzu rodzinnym itp.

Fotografia – wszechstronne usługi

Posiadamy doświadczenie, które pozwala zaproponować profesjonalne usługi fotograficzne w szerokim zakresie przedstawionym powyżej. Gotowi jesteśmy także podjąć się nowych wyzwań. Posiadamy własny sprzęt fotograficzny w tym oświetlenie i tła. Sesje zdjęciowe realizujemy  w wynajetych sudiach oraz u klienta. W przypadku potrzeby i możliwości finansowych korzystamy z pracy specjalistów np. wizażysty.

Dobre zdjęcie

Fotografować może każdy z nas, ale tylko profesjonalny fotograf umie zawrzeć w zdjęciu określony komunikat. Nasze zdjęcia mają i duszę i jakość.
Na jakość fotografii składa się odpowiednie światło, odwzorowanie szczegółów, bogactwo tonów, ciekawa kompozycja, ostrość oraz uchwycenie decydującego momentu. Fotografia to medium, które ma przekazać odbiorcy istotne dla autora lub zleceniodawcy przesłanie. Zatem dobre zdjęcie to nie tylko piękna forma, ale i umiejętnie podana treść.

Co robimy ze zdjęciem

Fotografie przygotowujemy do wykorzystania w publikacjach, stronach www oraz na ich podstawie wykonujemy: albumy fotograficzne, prezentacje multimedialne, fotocasty. Metody obróbki to głównie: korekcja ekspozycji, wyostrzanie, wycięcie przedmiotu z tła, dodanie cieni, retusz niedoskonałości, regulacja barwy lub nasycenia. Zdjęcia również wywołujemy, drukujemy, powiększamy i nanosimy na specjalistyczne materiały.
Z przyjemnością dzielimy się naszą wiedzą i umiejętnościami w trakcie kursów nauki fotografii.