Oferta Filmowa

Produkcja telewizyjna i dla potrzeb internetu

Oferujemy produkcję obejmującą wszystkie etapy, od scenariusza z scenopopisem,przez realizację zdjęć, montaż filmowy, do umieszczenia gotowego wideo w sieci lub emisji w telewizji. W ramach postprodukcji wykonujemy plansze, wizualizacje czy efekty specjalne.

Filmujemy sprawnie, z polotem i kompleksowo

Posiadamy zaplecze sprzętowe: profesjonalne kamery filmowe (Canon c100 mk II) , lustrzanki z funkcją filmowania (Canon 5 d mk III), pełen asortyment obiektywów, kran i jazdę kamerową (Foton Flamingo, Varanus), statywy, stacje montażowe z oprogramowaniem, oświetlenie LED i jarzeniowe, mikrofony przewodowe i bezprzewodowe, rejestratory dźwięku oraz inne akcesoria. Aby móc obsłużyć ten sprzęt zatrudniamy wykwalifikowaną ekipę filmową: operatorów filmowych, kierownika planu, mistrza dźwięku i oświetlenia, montażystę. Nagrywamy w najwyższej dostępnej rozdzielczości, na życzenie również sprzętem o płytkiej głębi ostrości (rozmycia, przeostrzenia itp.). Nasze ujęcia są płynne i stabilne, pozbawione przeszkadzających poruszeń i drgań a ścieżka dźwiękowa nie zawiera szumów. Aby wideo się dobrze oglądało montujemy zgodnie z zasadami sztuki filmowej oraz dbamy o niepowtarzalny charakter realizacji.

 1. Wideoprezentacja
  wideowizytówka, wideoferta, film o produkcie, usłudze – produkt staje się namacalny
 2. Film reklamowy
  spot z historią bezkonkurencyjny w budowaniu wizerunku
 3. Reportaż
  wideo pr, relacje z targów, konferencje, wywiady – narzędzie komunikacji
 4. Film szkoleniowy
  instruktażowy, poradniki, tutorial, nieograniczona dystrybucja, u standaryzowane efekty
 5. Teledysk
  profesjonalne wideo do Twojej muzyki, dokumentacja lub wizualizacje na koncerty
 6. Prezentacja marki osobistej
  film promujący ciebie jako profesjonalistę, szczególnie przydatne dla handlowców, marketerów czy właścicieli
 7. Transmisja na żywo
  streaming do internetu, facebook, youtube i inne.

Filmy promocyjne  nie tylko dla największych firm

Nie trzeba już płacić milionów złotych za emisję reklamy w telewizji, ponieważ Twój film można bezpłatnie umieścić w internecie, wysłać e-mailem lub sprezentować na pendrivie. Samo wykonanie profesjonalnego filmu też nie musi być drogie. Rozmach produkcji dopasujemy do Twoich możliwości. Nie  w każdym filmie jest potrzebny stylista. Nie każemy ci płacić za rzeczy, których nie potrzebujesz. Koncertujemy się na pomysłowych a nie przepłaconych rozwiązaniach. Zapraszamy do kontaktu. Porozmawiajmy 🙂

Posiadamy własne studio

W centrum Opola posiadamy studio o powierzchni 50 m2, wyposażone w oświetlenie i tła. Studio przystosowane jest do zdjęć w technice zwanej blue box lub greenscreen, polegającej na zamianie tła o w miarę jednolitym kolorze (pierwotnie niebieskim, stąd nazwa) na dowolny obraz.