Nakręcamy wyobraźnię!

Kreatywność w służbie marketingu

Działamy tak, aby filmy i fotografie, skutecznie realizowały
potrzeby, zamierzenia oraz idee naszych klientów.

Dlaczego my?

3 powody dla których warto nas wybrać

1. Konkurencyjne ceny

Dostarczamy usługi najwyższej klasy w możliwie najniższej cenie. Nasz klient wie za co płaci. Dobieramy środki adekwatne do możliwości i nie przeszkadzam nam to, by być skutecznym.

2. Kreatywność

Tworzymy z wdziękiem i wyobraźnią, następnie testujemy a  po realizacji monitorujemy, bo wiemy że nade wszystko liczy się efekt.

3mamy z Tobą

Wsłuchujemy się w Twoje i Twoich klientów potrzeby. Naszym celem jest Twój sukces.

Nasz zespół

Oddajemy do Twojej dyspozycji profesjonalistów,
którzy zapewnią sprawny przebieg każdej produkcji oraz najwyższą jakość usług.

Monika Nowojska

m.nowojska@hipixel.pl

Reżyser, montażysta, retuszer. Montowała dla TVP oraz dla TVN Turbo. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu, kierunek Intermedia (realizacja obrazu fotograficznego, telewizyjnego i wideo). Laureatka głównej nagrody konkursu Telewizji Polskiej „Dolina Kreatywna” w 2006 r. Ukończyła podyplomowy kurs operatorski w szkole filmowej AMA w Krakowie. Photoshop nie ma przed nią tajemnic. Po pracy lubi spacerować z psem a jej ulubionym filmem jest serial „Przystanek Alaska”.

Bogumił Siewruk

b.siewruk@hipixel.pl

Operator, fotograf oraz trener szkoleniowy. Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego kierunek Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna. Doświadczony instruktor, przeprowadził ponad tyś. godzin szkoleniowych. Od wielu lat pomaga organizacjom pozarządowym w prowadzeniu kampanii promocyjnych. W Opolu znany jako animator życia społecznego, organizator m.in. zawodów sportowych. Uznaje marketing za skutecznie narzędzie tworzenia świata lepszym.